Centrum Edukacji Artystycznej

"AKORDEON OD PODSTAW"

Internetowa Szkoła Muzyczna

cykl pierwszy i cykl drugi

Cały kurs obejmuje ponad 20 godzin materiałow w formie filmów instruktażowych + pełne zapisy nutowe w pdf + bieżące aktualizacje 

Jeżeli chcesz samodzielnie rozpocząć naukę gry na akordeonie to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Jedyny w pełni profesjonalny kurs na rynku, który został uznany najlepszym kursem roku 2021 i 2022

Kurs ten jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy chcą samodzielnie podjąć naukę gry na akordeonie od podstaw. To Ty sam decydujesz w jakim tempie chcesz się uczyć i tylko od Ciebie zależy jak szybko przerobisz materiał dostępny w kursie. My ze swojej strony oddajemy w Twoje ręce najlepszy kurs na akordeon jaki jest dostępny obecnie na rynku Polskim.

Kurs ten stanowi doskonałą platformą edukacyjną zarówno dla dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces edukacyjny byś w jak najszybszym czasie mógł samodzielnie grać ulubione utwory.

Kurs wzorowany jest na edukacji szkolnej oraz własnych wieloletnich doświadczeniach pedagogicznych. Rozpoczyna się od elementarnych podstaw i sukcesywnie z lekcji na lekcję poziom trudności będzie systematycznie wzrastać wraz z kolejno przerabianą lekcją.

Kurs składa się z dwóch cykli, gdzie pierwszy cykl obejmuje lekcję od 1 do 12, a drugi cykl od 13 do 24 lekcji. Pierwszy cykl obejmuje materiał na poziomie Szkoły Muzycznej I stopnia. Drugi cykl stanowi jego rozwinięcie i pogłębienie materiału wraz z warsztatami tematycznymi. Dodatkowo w razie jakiś problemów kursanci zawsze mogą zwrócić się do nas o pomoc za pośrednictwem maila.  Dla kursantów isnieje również możliwość wykupienia po preferencyjnej cenie dodatkowych lekcji online.

Oprócz materiałów autorskich w kursie prezentowane są również ćwiczenia i utwory znane m.in. ze szkoły na akordeon Kulpowicza czy Orzechowskiego, na których wychowały się całe pokolenia akordeonistów. Kurs jest w wersji online z błyskawicznym dostępem do materiałów. Każda z lekcji trwa od 40 do 50 minut. Oprócz materiałów w postaci filmów instruktażowych video kursant otrzymuje dostęp do plików z zapisem nutowym do bezpośredniego pobrania.

Super PROMOCJA dla osób wykupujących obydwa cykle

Kupując pierwszy i drugi cykl razem otrzymujesz rabat na drugi cykl 60% RABATU.

Za całość (obydwa cykle) zapłacisz 1176 zł zamiast 1680 zł

płatność przelewem elektronicznym, tradycyjnym lub PayPal

Możesz też zapłacić błyskawicznym przelewem lub BLIKiem

UWAGA !!!
klienci dokonujący płatności za kurs z poza terytorium RP !!!
Jeżeli mieli by Państwo problemy z przejściem przez bramkę sklepu, to prosimy o kontakt mailowy. Wygenerujemy Państwu specjalny link płatniczy umożliwiający płatność przelewem internetowym lub Blik

Cena 840 zł - cały pierwszy cykl roczny (12 lekcji)

Wersja online, gdzie kursant otrzymuje dostęp do panelu z całorocznym cyklem nauczania.

Płatność: przelew elektroniczny, tradycyjny lub PayPal

Cena 95 zł - pojedyncza lekcja

Wersja online z błyskawicznym dostępem do wybranej lekcji.

Płatność: przelew elektroniczny, tradycyjny lub PayPal

Cena 840 zł - drugi cykl roczny (12 lekcji)

Wersja online, gdzie kursant otrzymuje dostęp do kolejnych lekcji.

Płatność: przelew elektroniczny, tradycyjny lub PayPal

Copyright 2020 (c) CENTRUM USŁUGOWO-HANDLOWE Robert Kiljańczyk
Polityka Prywatności - Regulamin - Kontakt